Opinie o współpracy

Z Małgosią, pracuję już pół roku i wiem, że dzięki tej współpracy moje życie zmieniło się i zmienia cały czas na lepsze. Wiem, że zmiana wymaga odwagi ale serio warto! Małgosia jest wspierająca, nie ocenia, mam do niej pełne zaufanie. Widzę też jak lepsze relacje z jedzeniem wpływają na polepszenie w innych sferach mojego życia. Zamiast wydawać kasę na kolejne diety i catering odchudzający lepiej nauczyć się jeść intuicyjnie i żyć pełnia życia bez ciągłego uzależniania poczucia swojej wartości od kultury diet. Dziękuję Małgosiu <3

Ina

Z Małgosią zaczęłam współpracę w styczniu. Był to początek roku z hasłem przewodnim „ nowy rok, nowa ja”. I rzeczywiście tak się stało. Przez ładnych pare lat zaburzenie odżywiania rządziło moim życiem. Odkąd współpracuje z Małgosią nie tylko relacje z jedzeniem znacznie się poprawiły, ale również relacje z ludźmi i samoakceptacja (oczywiście mam jeszcze trochę do przepracowania, ale już nie jestem swoim największym wrogiem). Małgosia jest wspaniałą osoba, przy której można zawsze czuć się swobodnie, trafnie doradza i pokazuje jak jeść intuicyjnie bez żadnych wyrzutów sumienia.Polecam jak najbardziej.Wiem co to znaczy, zniszczyć sobie ładnych pare lat zycia przez diety, zakazy, nakazy i treningi bez końca,bez nadziei, ze kiedyś będzie lepiej. Z jej pomocą widzę ogromny postęp i wiem wyjście z zaburzeń odżywiania jest możliwe. Dziękuje ❤️

Sylwia

,, Rok temu trafiłam do pani Małgosi. Był to najgorszy moment w moim życiu. Mając zaburzenia odżywiania,niską samooceną myślałam,że już na zawsze jestem zmuszona być na dietach. Ale to Pani Małgosia pokazała mi,że aby być szczęśliwą nie trzeba być na diecie, że można mieć wysoką samoocenę kiedy zaufa się swojemu ciału i sobie. To Pani Małgosia pokazała mi jak jeść intuicyjnie,jak słuchać swojego ciała i jak je zaakceptować. Polecam z całego serca Panią Małgosię ! Dzięki Pani Małgosi można odzyskać wolność i spokój..i w końcu cieszyć się życiem wolnym od diet, restrykcji, kultury diet.”

Ola

“Nie można dobrze myśleć, dobrze kochać, dobrze spać, jeśli nie jadło się dobrze.” Virginia Woolf

Cześć, tutaj Małgosia. Jestem psychodietetykiem i wielbicielką tureckiej kuchni. Jestem tutaj by zarazić Cię miłością do dobrego jedzenia i nauczyć Cię jak jeść normalnie. Ale co to znaczy normalnie?

Normalne jedzenie jest regularne, satysfakcjonujące i elastyczne.

Wspiera nas w życiu zamiast niepotrzebnie je komplikować.

Nie wywołuje poczucia winy ani nie zajmuje zbyt wiele czasu.

jedzenie intuicyjne
  • Wybierając zdrowie i dobre samopoczucie zamiast chudości, wybierasz miłość do siebie zamiast samokrytyki.

  • Jedzenie intuicyjne to wolność od potrzeby tłumaczenia się ze swoich wyborów żywieniowych, rozumienie i zaspokajanie swoich potrzeb z łagodnością i zrozumieniem.

Rozumiem Twoje problemy i wiem jak Ci pomóc

Sama wyszłam z ortoreksji i cielesnego zaburzenia dysmorficznego, których nabawiłam się podczas 16 lat odchudzania. Nauczyłam się akceptować swoje ciało i przestałam walczyć z efektem jojo. Nauczyłam się jak jeść co lubię, bez wyrzutów sumienia i bez strachu, że stracę kontrolę.

  • Nauczę Cię jak przejść od jedzenia chaotycznego, restrykcyjnego, wyrzutów sumienia i lęku do prawdziwej przyjemności z jedzenia i poczucia bezpieczeństwa.

  • Zaczniesz traktować siebie z szacunkiem. Zamienisz negatywny dialog wewnętrzny na ciepłe słowa, nadzieję i spokój.

Ciągle się uczę, żeby lepiej wykonywać swoją pracę

Psychodietetyka to nowa, stale rozwijająca się dziedzina. Ja specjalizuję się w jedzeniu intuicyjnym czyli nurcie dietetyki nieopartym o kontrolę masy ciała.