Opinie o współpracy

Z Małgosią, pracuję już pół roku i wiem, że dzięki tej współpracy moje życie zmieniło się i zmienia cały czas na lepsze. Wiem, że zmiana wymaga odwagi ale serio warto! Małgosia jest wspierająca, nie ocenia, mam do niej pełne zaufanie. Widzę też jak lepsze relacje z jedzeniem wpływają na polepszenie w innych sferach mojego życia. Zamiast wydawać kasę na kolejne diety i catering odchudzający lepiej nauczyć się jeść intuicyjnie i żyć pełnia życia bez ciągłego uzależniania poczucia swojej wartości od kultury diet. Dziękuję Małgosiu <3

Ina

Z Małgosią zaczęłam współpracę w styczniu. Był to początek roku z hasłem przewodnim „ nowy rok, nowa ja”. I rzeczywiście tak się stało. Przez ładnych pare lat zaburzenie odżywiania rządziło moim życiem. Odkąd współpracuje z Małgosią nie tylko relacje z jedzeniem znacznie się poprawiły, ale również relacje z ludźmi i samoakceptacja (oczywiście mam jeszcze trochę do przepracowania, ale już nie jestem swoim największym wrogiem). Małgosia jest wspaniałą osoba, przy której można zawsze czuć się swobodnie, trafnie doradza i pokazuje jak jeść intuicyjnie bez żadnych wyrzutów sumienia.Polecam jak najbardziej.Wiem co to znaczy, zniszczyć sobie ładnych pare lat zycia przez diety, zakazy, nakazy i treningi bez końca,bez nadziei, ze kiedyś będzie lepiej. Z jej pomocą widzę ogromny postęp i wiem wyjście z zaburzeń odżywiania jest możliwe. Dziękuje ❤️

Sylwia

,, Rok temu trafiłam do pani Małgosi. Był to najgorszy moment w moim życiu. Mając zaburzenia odżywiania,niską samooceną myślałam,że już na zawsze jestem zmuszona być na dietach. Ale to Pani Małgosia pokazała mi,że aby być szczęśliwą nie trzeba być na diecie, że można mieć wysoką samoocenę kiedy zaufa się swojemu ciału i sobie. To Pani Małgosia pokazała mi jak jeść intuicyjnie,jak słuchać swojego ciała i jak je zaakceptować. Polecam z całego serca Panią Małgosię ! Dzięki Pani Małgosi można odzyskać wolność i spokój..i w końcu cieszyć się życiem wolnym od diet, restrykcji, kultury diet.”

Ola

Małgosia korzysta z aktualnych wyników badań i danych, które potwierdzają, że życie w zgodzie z ciałem, uważnoscią na jego potrzeby i autentyczne, naturalne działania z poszanowaniem intuicji jedzeniowej czy ruchowej są podstawą zdrowia w ujęciu holistycznym. Jest świetnym przewodnikiem, ciepłym i cierpliwym nauczycielem, wyrozumiałym i troskliwym opiekunem w drodze do odzyskania siebie po latach w tytłania się w kulturze diet, opresji jedzeniowej czy treningowej. W tym pędzącym świecie pełnym perfekcjonizmu, nierealistycznych kanonów piękna czy restrykcji żywieniowych jest ze swoją wiedzą i mądrością (opartą o własne doświadczenia z obszaru relacji z jedzeniem) lustrem, w którym możesz się prawdziwie zobaczyć i usłyszeć. Jest świetnym psychodietetykiem, ktory pomógł mi zobaczyć zaburzoną relację z jedzeniem, z własnym ciałem i z aktywnością ruchową, a także poprowadzić mnie kroczek po kroczku jak uzdrowić i/lub uzdrawiać te obszary. Wspólna praca pozwoliła mi rozpracować i zostawić za sobą kompulsywne jedzenie, nierealistyczne założenia treningowe, wniósł w moje życie odkrycie czym jest mój głód a czym sytość, co faktycznie mi smakuje, czym jest przyjemna aktywność. Do Małgosi trafiłam, gdy po kilkunastu latach prób różnych diet i treningów odkryłam, że to nie może tak być. Człowiek tysiące lat temu nie urodził się z jadłospisem w ręku co ma jeść i kiedy, ani z kartką z rozspiską treningów. Dziękuję Małgosiu za Twój wysiłek i towarzyszenie w tej podróży, za zrozumienie i obecność za każdym razem, kiedy się rozglądam z lękiem. ❤ Polecam współpracę z Małgosią całym sercem!

Joanna
psychodietetyk online

Psychodietetyk

Czym się zajmuje i jak może Ci pomóc? Poznaj intuicyjne odżywianie i skończ z dietami, efektem jojo i poczuciem winy z powodu jedzenia.

Wago-neutralne podejście do zdrowia

Kontekst życia ludzi determinuje ich zdrowie, dlatego obwinianie jednostek za zły stan zdrowia lub przypisywanie im dobrego stanu zdrowia jest niewłaściwe.

Czym jest Jedzenie Intuicyjne

Jak jedzenie intuicyjne może oddać Ci wolność i przyjemność z jedzenia

Mówienie ludziom, aby jedli pewne pokarmy w określonych ilościach, zepsuło im jedzenie i uczyniło ich nieszczęśliwymi.” 

Ellyn Satter

Zdrowie i zadowolenie z życia nie wywodzą się z restrykcji i samokontroli. Szanuj swoje ciało. Słuchaj jego potrzeb i zaspokajaj je z największą troską. Zobaczysz, twoje życie nabierze barw.

Co to jest zdrowa relacja z jedzeniem?

recipe-2@2x

Kierujesz się głodem i sytością

Twoje ciało to potrafi

Masz szacunek do swojego ciała

Nikt nie zna go tak dobrze jak Ty

recipe-4@2x

Stawiasz na satysfację z jedzenia

Sytość nie jest tożsama z satysfakcją

Zapisz się do Newslettera i odbierz 15% zniżki na kurs Jedzenie Intuicyjne od Podstaw

Poznaj najważniejsze zasady intuicyjnego żywienia i wejdź na nową drogę budowania przyjaznej relacji z jedzeniem i samoakceptacji.

Wybierając zdrowie i dobre samopoczucie zamiast chudości, wybierasz miłość do siebie zamiast samokrytyki.

Czy jesteś gotowy na zmianę?

Wyjdź z życia w głowie, zacznij doświadczać

Szanuj swój głód, jedz do syta, zrozum sygnały, jakie wysyła twoje ciało. Ono wie, czego chce.

Zdrowie to nie to samo co chudość

Jedz z szacunku do siebie i swojego ciała. Porzuć strach przed jedzeniem i ścisłą kontrolę.

Przyjemność i elastyczność są podstawą normalnego jedzenia

Niech jedzenie sprawia ci radość i przyjemność, zasługujesz na to.

Zapisz się do Newslettera i odbierz 15% zniżki na kurs Jedzenie Intuicyjne od Podstaw

Poznaj najważniejsze zasady intuicyjnego żywienia i wejdź na nową drogę budowania przyjaznej relacji z jedzeniem i samoakceptacji.

Czy masz dość restrykcji i strachu przed smacznym jedzeniem? Jedzenie Intuicyjne pozwoli ci odetchnąć.

Jedzenie intuicyjne to wolność od potrzeby tłumaczenia się ze swoich wyborów żywieniowych, rozumienie i zaspokajanie swoich potrzeb z łagodnością i zrozumieniem.